Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

‘Fluturim falas për ata që më kanë sharë nga Londra’, Rama i dedikon video atyre që e kanë përqeshur për Aeroportin e Kukësit

spot_img

Lajme të ngjashëm

95abeca6dfc66a9c0353c3f4be296334

Kryeministri Edi Rama u ka dedikuar një video të gjithë atyre që e kanë përqeshur për Aeroportin e Kukësit.

Në video shfaqen pamje nga punimet që po bëhen për ndërtimin e këtij aeroporti, për të cilin Rama thotë se do të jetë gati vitin tjetër.

Gjithashtu Kryeministri thotë se do të ketë një fluturim falas me “Migjenin” për të gjithë ata që e kanë sharë nga Londra.

“MIREMËNGJES, me këtë video të dedikuar për të gjithë ata që më kanë përqeshur për Aeroportin e Kukësit, ku po punohet intensivisht dhe vitin e ardhshëm do të ulim Migjenin, me një fluturim falas për të gjithë ata që më kanë sharë nga Londra”, shkruan Rama krah videos.

Më shumë

spot_img