Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

Fluks mjetesh në Kakavijë, shtohen sportelet pas takimit mes drejtuesve të kufirit të palës shqiptare dhe greke

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pala greke ka shtuar sportelet dge po puunon me procedurë të përshpejtuar.

Më herët ishin krijuar radhë kilometrike në Kakavijë nga Greqia në Shqipëri. Shkak ishte bërë se pala greke punonte me pak sportele.

Por tashamë puna ka filluar me ritme pas takimit mes mes drejtuesve të kufirit të palës shqiptare dhe palës greke.  Gjithsej janë 3 sportele në dalje të Greqisë.

 

Më shumë


spot_img
spot_img