Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Fluks emigrantësh në doganën e Kapshticës, 5532 qytetarë janë kthyer në Shqipëri vetëm brenda 24 orëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Na ndajnë vetëm disa ditë nga festat e fundvitit dhe kjo ka bërë që shumë emigrant të kthehen tek familjet e tyre.

Mësohet se vetëm gjatë 24 orëve të fundi në pikën kufitare të Kpashticës kanë hyrë 5532 persona të huaj dhe shqiptarë.

Sakaq, bëhet me dije sekanë dalë nga territori i Shqipëri 2981 persona.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img