Florjana Koka feston e emocionuar fitoren në Sarandë, fotot me familjen dhe deputetin Kokëdhima

Publikuar tek: politike, më 12:04 23-06-2015 Florjana Koka feston e emocionuar fitoren në Sarandë, fotot me familjen dhe deputetin Kokëdhima

Merr Bashkinë e Sarandës dhe feston e emocionuar me familjen dhe qytetarët, bashkinë e të cilëve do të drejtojë në këto 4 vjet. Florjana Koka shfaqet shumë e emocionuar në disa foto me familjen e saj dhe mbështetësit, por edhe me deputetin e majtë, Koço Kokëdhima dhe vajzën e tij, këngëtaren Besa Kokëdhima.

 

 

florjanakokakokedhima5

 

florjanakokakokedhima3

florjanakokakokedhima2

florjanakokakokedhima

floorjanakokakokedhima7

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010324954986572
array(1) { ["section"]=> string(100) "florjana-koka-feston-e-emocionuar-fitoren-ne-sarande-fotot-me-familjen-dhe-deputetin-kokedhima-14411" }