Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Floriana Garo zbulon pse “iku” zëdhënësja e foltores: I urojmë Marjelës shtatzani të mbarë!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë konferrencës së Sali Berishës me gazetarët, Floriana Garo sqaroi faktin se përse “i zuri vendin” zëdhënëses së foltoreve të ish-kryeministrit.

Në përfundim të fjalës së Berishës, Garo e falenderoi zëdhësnesen Marjela për prezencën e saj, duke zbuluar se ajo është në pritje të ëmbël dhe duke i uruar shtatzani të mbarë.

“Do të donim të falnderonim edhe Marjelën për të qënurit prezent këtu. Ajo ështënë pritje të ëmblë dhe pse nuk duket, i urojmë shtatzani të mbarë” , tha Floriana Garo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img