Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
15 %
3.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Florian Marku do të bëhet baba për herë të dytë, boksieri me bashkëshorten zbulojnë gjininë e bebit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Boksieri shqiptar, Florian Marku, po shijon në maksimum jetën e tij teksa fitoret në ndeshjet e tij nuk rreshtin së mbaruari.

Pas suksesit historik në Air Albania, Marku ka marrë disa kohë pushimi për t’u relaksuar e për të marrë energji të reja që të kthehet më i fortë se kurrë në ring.

Dita e sotme ka qenë e veçante për të dhe bashkëshorten e tij e cila është shtatëzënë në pritje të fëmiëjs së dytë pas djalit të parë. Sot, Marku dhe bashkëshorjta e tij kanë organizuar një festë për të zbuluar gjininë e fëmijës ku janë mbledhur të gjithë njerëzit më të afërt të çiftit.

Florian Marku fillon numërimin mbrapsh dhe në fund fillon edhe festa pasi familja Marku do të shtohet me një…vajzë.

 

Më shumë


spot_img

spot_img