Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Florian Marku baba për herë të parë, me festën e veçantë zbulon gjininë e bebit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Florian Marku është një nga emrat shqiptarë, më në zë kur bëhet fjalë për sportet luftarake. Marku prej shumë kohësh është shpërngulur në Angli i për të zhvilluar më shumë karrierën e tij.

Së fundmi Floriani na ka zbuluar se bashkë me partneren do të bëhen prindër për herë të parë. Boksieri do të bëhet me djalë dhe këtë e ka zbuluar në një ceremoni me miq dhe shokë të tij.

“Faleminderit Zotit presim nje djal 🙏🏻☝🏻 @eirini_konomi”, ka shkruar ai krahas videos të lajmit të pritjes së ëmbël të partneres së tij.

Më shumë

spot_img
spot_img