Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
61 %
6.2kmh
75 %
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Flori-Stresi vs Stine-Noizy?! Reperi bëhet pjesë e debatit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vazhdon të komentohet me intensitet të lartë konflikti i një javë më parë mes Florit dhe Stines, kjo edhe për shkak të përfshirjes dhe deklaratave të bëra nga persona të tretë në këtë ngjarje.

Reperi Stresi ka qenë një ndër më ‘aktivët’ në këtë rast, i cili ka deklaruar se ka goditur Stinen pas sherrit të këtij të fundit me Florin.

Megjithatë, edhe Stine mesa duket ka gjetur mbështetje dhe kjo i ka ardhur nga reperi tjetër, Noizy, rivali më i madh i Stresit në muzikën shqiptare.

Ka qenë vetë Noizy ai që ka publikuar në profilin e tij në instagram një foto me Stinen me mbishkrimin “OTR”. Nuk dihet nëse kjo ngjarje është vërtetë e mbyllur ashtu siç ka deklaruar vetë Flori apo përplasja do të vazhdojë ende.

Ndërkohë, është publikuar sot performanca e parë e Florit që pas sherrit dhe shenjat nuk i janë zhdukur ende plotësisht këngëtarit.

Lexo edhe: Publikohet performanca e parë e Florit pas sherrit me Stinen, këngëtari ende i pashëruar (Video)

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img