Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
31 °
Sht
36 °
Die
36 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Flori Mumajesi thyen heshtjen, flet për herë të parë për humbjen e nënës së tij: Sot ndihem i dorëzuar pa ty, më ka marrë malli të më thuash djali i mamit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në muajin shkurt, Flori Mumajesi humbi njeriun e tij më të shtrenjtë, nënën e cila nuk mundi të fitonte dot betejën me sëmundjen e rëndë.

Kantautori deri më tani nuk ka folur për këtë humbje të madhe dhe së fundmi ka vendosur të thyejë heshtjen dhe ti dedikojë asaj fjalët më të ndjera.

Përmes një postimi në “InstaStory”, Flori me plot gojë e themi se na ka rrënqethur, ai ka treguar se teksa ditët kalojnë malli për të rritet.

“Hera e parë që nuk më vjen emsazh nga ty. Nuk ka ditë që se vuaj mungesën tëndë, por edhe pse u mundova të mos dorëzohem, sot gati ndihem i dorëzuar pa ty, se mka marrë malli me tmbajt erë nqafë, mka marrë malli me tputh, me tpa, me tprek, me mshkrujt sapo më ka parë në tv, e të më thuash si dola dhe pastaj të marr në tel e tflas me ty. Me ta dgju zërin e me mthon DJALI MAMIT”, shkruan Flori.

Ditën e djeshme këngëtari së bashku me Klajdi Harunin, prezantuan projektin e tyre muzikor “E para” dhe me sa duket telefonata e nënës së tij pas performancës ka bërë që kantautori të ndjejë më shumë mugnesën e saj.

190305491 805293400112586 8117312292461149379 n

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img