Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Flori Mumajesi dhe moderatorja e njohur “kapen mat” duke u puthur, VIDEOJA që po bën xhiron në rrjet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej kohësh lart e poshtë po thuhet se Flori Mumajesi dhe moderatorja kosovare Liberta Spahiu janë në një lidhje. Mirëpo, deri tani asnjë prej të dyve nuk i ka konfirmuar këto zëra, por edhe nuk i kanë mohuar.

Së fundmi, “Gazeta Express” ka publikuar një video ku të dy shfaqen duke u puthur gjatë një dasme në Amerikë.

Ndërkohë që Flori është duke performuar bashkë me Klajdi Harunin, shkëputet dhe shkon e i jep një puthje Libertës.

Ende nuk dihet si qëndron e vërteta e raportit mes tyre, por na mbetet të presim reagimin e tyre.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img