Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Flori Mumajesi dhe çunat dalin në lajme, Klajdi Harruni nuk “kontrollon” dot veten: Tëmën ueyyy…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Nina” e Flori Mumajesit, Brunos dhe Klajdi Harunit në vetëm pak ditë është kthyer një sukses i vërtetë. Përveçse po dëgjohet në çdo makinë, shtëpi, bar, plazh, projekti i tyre është transmetuar edhe në edicionin e lajmeve të “Tv Klan”.

E sigurisht ky moment i ka emocionuar çunat dhe nuk mund të qëndronin pa e ndarë në rrjetet sociale këtë moment nga spikeri i lajmeve, Reis Cico.

“Tëmën kemi dalë në lajme ueyyyy”, ka shkruar Klajdi krah postimit ku ka etiketuar dhe miqtë e tij të ngushtë.

“Nina” në vetëm pak ditë është kthyer në kolonë zanore të muajve të nxehtë.

205720161 1404023276634727 6476789585984919243 n

Më shumë

spot_img
spot_img