Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Flori Mumajesi bllokon në tualet Ylli Limanin, ja reagimi i këngëtarit (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

fbaa0cceaa3929036cbc0e8b3b2b63a6

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi është shumë aktiv në rrjetet sociale. Së fumdi Flori ka ndarë me ndjekësit një video që i ka bërë të gjithë të qeshin.

Protagonistë është edhe këngëtari mjaft i dashur për publikun Ylli Limani. Flori është mbledhur bashkë me kolegë të tjerë në studio për të punuar dhe duket se janë argëtuar pa fund.

Në videon që Flori ka publikuar shfaqet Ylli teksa është bllokuar në tualet dhe thërret i nervozuar. Flori xhiron momentin dhe më pas i merr çelsin poshtë derës për t’a hapur.  

Pasi Flori e hap derën me shumë lehtësi, Ylli ka nisur të qeshë dhe e ka akuzuar këngëtarin se ai ia ka punuar këtë rreng.

Më shumë

spot_img