Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Flori Mumajesi bëhet baba për herë të parë? Fotoja që po bën “lëmsh” rrjetin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Jeta private e këngëtarit Flori Mumajesi ka qenë gjithmonë vetëm e tija dhe me fanatizëm ai  nuk ka lejuar asnjëherë që të bëhet publike, ndonëse mediat dhe portalet nuk kanë qëndruar pa “futur pakëz hundët”.

Pas thashethemeve mbi një marrëdhënie me këngëtaren Arilena Ara, më pas me Fifin, tani lart e poshtë po thuhet se kantautori është bërë baba për herë të parë.

Ka qenë vetë Flori ai i cili ka bërë lëmsh rrjetin dhe i ka hedhur “benzinë zjarrit” përmes një fotoje të postuar në Instagram.

Ai ka postuar në InstaStory një foto, në të cilën shfaqet një souvenir druri që ka të gdhendur një vogëlush teksa fle, portret që Flori e ka shoqëruar me një emoji zemër.

Kjo ka bërë që aludimet të nisin menjëherë, dhe Flori të bëhet “babai i vitit”.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img