Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Flori i thotë të gjitha për Elvanën: Gëzuar ditëlindjen muzika ime

spot_img

Lajme të ngjashëm

Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata e kanë mohuar gjithmonë një lidhje dashurie mes tyre por në këtë postim, duket se kompozitori i ka thënë të gjitha.

Para pak minutash Flori ka uruar Elvanën për ditën e saj të lindjes duke e cilësuar si :”muzikën e tij”.

“Jemi rritur bashke… Gezuar ditelindjen muzika ime”, shkruan Muma ndërsa publikon edhe foton ku i jep një përqafim të fortë Elvanës.

Këngëtarja mbushi sot 29 vjeç.

Më shumë
spot_img
spot_img