Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Pre
11 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
15 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Flor Mumajesi në lidhje dashurie me bashkëshorten e qeveritarit të njohur shqiptar?

spot_img

Lajme të ngjashëm

Jeta sentimentale e Flori Muamjesit shpesh herë ka qenë në vemendjen e mediave. Shumë vajza të njohura të “showbizit”, janë përmendur lart e poshtë si “zemra binjake” e këngëtarit, mirëpo asnjëra prej tyre asnjëherë nuk është konfirmuar nga vetë Flori.

Epo, sërish disa thashetheme mbi jetën e tij janë duke qarkulluar. E kësaj here nuk bëhet fjalë as për këngëtare dhe as për modele, po pikërisht për bashkëshorten e një qeveritari shqiptar. Po po, siç e lexuat! Bashkëshortja.

Burime për “IconStyle”, bëjnë me dije se bashkëshortja e qeveritarit shqiptar, duke mos i bërë publik emerin, prej kohësh është në një marrëdhënie me këngëtarin.

Tani, a janë të vërteta këto thashetheme apo jo, ne nuk e dimë, por ashtu si dhe e thotë shprehja e vjetër popullore “Ku ka zë, nuk është pa gjë!”.

Më shumë
spot_img
spot_img