Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Flor Binaj dhe partnerja e tij bëhen prindër për herë të tretë, i vendosin vajzës emrin e veçantë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori Florjan Binaj dhe ish Miss Albania, Sadina Alla janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë aktori me anë të një postimi në rrjetet sociale, teksa ka publikuar dorën e të sapolindurit.

“VJOSA lumturoi pafund sot mamin,  babin dhe familjen Binaj.❤️ Faleminderit stafit të maternitetit Mbretëresha Geraldinë! Jetë të gjatë e vogla jonë” shkruan Binaj në postimin e tij.

Binaj dhe partnerja i kanë vendosur emrin vajzës Vjosa. Aktori është një nga personat që kërkonte me ngul kthimin e Vjosës në Park Kombëtar. Çifti  ka edhe dy fëmijë të tjerë, një vajzë dhe djalë, Glauk dhe Krena

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img