Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Flinte me 6 burra në ditë, sot 30 vjeçarja nënë me fëmijë: Kam shkuar me 400 meshkuj (HISTORIA E PAZAKONTË)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Laure Woodruff, 30-vjecarja nga Britania e Madhe shkonte me 6 burra brenda një nate pasi ishte një grua manjake pas seksit.

Sot ajo ka një vajzë 18 muajshe dhe ka publikuar një libër në të cilin pershkruan gjithë eksperiencat e saj seksuale. Ajo thotë se ka përjetuar mjaft momente seksi dhe hoqi dorë nga kjo jetë kur ngeli shatëzënë.

“Nuk mundem ti llogaris por duhet të kem shkuar me pak a shumë 400 burra. Çdo burrë me ka ofruar një eksperiencë të ndryshme. Nuk ndihem keq për këtë dhe cdo grua duhët të bëjë atë që ajo ndjen se është me e mirë për të.”

Në librin e saj britanikja përshkruan historitë e saj në menyrë të vecantë duke berë lexuesit që të ndihen pjesë e akteve të saj. Të gjithë të interesuarit mund ta kërkojnë librin e saj në internet.

 53318743_435384950536587_3996840533514256384_n.png

mam.png53926442_1337368633072278_5223977934829649920_n.png

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img