Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

“Flija me të sa herë s’kishte gruan në shtëpi”, plas skandali, zbulohet tradhtia 4-vjeçare e Boris Johnson

spot_img

Lajme të ngjashëm

Biznesmenia Jennifer Arcuri, ka rrëfyer se ka qenë për katër vite në një lidhje të fshehtë me kryeministrin britanik, Boris Johnson.

Në një intervistë të dhënë për “Sunday Mirror”, Arcuri zbuloi se me Johnson kishin kryer marrëdhënie seksuale për herë të parë vetëm disa orë para se kryetari i atëhershëm i Londrës të shfaqej në publik në Lojërat Paraolimpike 2012.

albsig

Lidhja e tyre zgjati katër vite dhe se ata takoheshin vetëm njëherë në javë. Biznesmenia e bindur tregon se ajo çfarë ka ndjerë për Johnson ka qenë dashuri dhe sa herë që gruaja e kryeministrit nuk ndodhej ai e takonte atë.

“Unë e doja atë. Unë e adhuroja atë.”- thotë ajo.

Një tjetër detaj që zbuloi gjatë intervistës ishte se ata ishin takuar dhe kishin kryer marrëdhënie dhe në shtëpinë e Johnsonit aty ku ai jetonte bashkë me bashkëshorten e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img