Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Fletërrufetë komuniste rishfaqen në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

963d770a54a48bb01167b653e0db75a0

Në kryeqytetin shqiptar Tiranë, kohët e fundit janë të shumta rrymat politike të cilat qarkullojnë, sidomos mes të rinjve.

Një nga më fortat dhe më ekstremistet është ajo komuniste, e cila në dy vitet e fundit është ekspozuar në disa protesta demostrative madje në disa raste edhe të dhunëshme. Në rrugët e Tiranës çdo ditë dhe më shumë po shfaqen “fletushkat” tipike të stilit komunist që u bëjne ftesë të rinjve për të reaguar dhe për t’ju bashkuar lëvizjes së tyre.

Më poshtë fotot eksluzive për newsbomb.al që qarkullojnë nëpër Tiranë:

komu.jpg

komunistet.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img