Flet përçart edhe gazetarja, “infektohet” nga video e Joleza Kokës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:27 10-02-2016 Flet përçart edhe gazetarja, “infektohet” nga video e Joleza Kokës

Gazetares së showbizz Fatma Haxhialiu, asesi nuk mund t’i shpëtojë një rast i tillë si videoja e bujshme e kryetares së FRESSH, Joleza Koka. Me tone ironie dhe humori ajo bën një "status përçartje" duke vënë në lojë pikërisht Kokën e të rinjve socialistë.

“Kur dola sot nga shtëpia pash njëherë vërdalle por iku dhe nuk e mbajti fare veten, sepse e kishte harruar që kryetari e kishte dhënë lejen dje, mirëpo pasi u shkëmbye me zotin ministër erdhi prapë aty te ai lokali ku Getoari ishte mbreti i skenës dhe harroi të thoshte të bëfsha gjeneraten, aty e panë dhe e thërriten lart se akoma ishte dreke. Dhe ajo që duam nga të rinjte është të jemi pikërisht e kundërta e këtyre që permenda, sepse mire është të mos dalim dy herë me të njëjtat rroba. Pyetja për ju është ku fjeta dje?”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010521173477173
array(1) { ["section"]=> string(69) "flet-percart-edhe-gazetarja-infektohet-nga-video-e-joleza-kokes-32205" }