Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Flet për herë të parë gruaja e Klemet Balilit: Shteti të më gjejë burrin, nuk kam kontakte me të

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Alma Balili, bashkëshortja e Klement Balilit ka folur sot për herë të parë për mediat dhe ka deklaruar se nuk është në dijeni të vendndodhjes së bashkëshortit të saj.

Sipas Alma Balilit policia është futur sot në banesën e tyre me forcë dhe ka terrorizuar familjen.

“Unë nuk kontaktoj me tim shoq, nuk e di ku është , që kur u shpall në kërkim nuk kemi kontaktuar me të” mësohet të ketë thënë Alma.

RENEA dhe FNSH kanë kryer sot aksion në Delvinë dhe Sarandë në të gjitha bizneset dhe banesat të afërmve të ‘Eskobarit të Ballkanit’, aksion gjatë të cilit u shoqëruan në polici për tu marrë në pyetje 11 të afërm të Balilit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img