Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Flet Mira Kazhani: Nuk i bëj qoka në portal Lali Erit. Ja dy burrat e mirë në PD

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetarja Mira Kazhani ka qenë e ftuar në këndin e së vërtetës përballë Edi Manushit në “E Diell”, ku nuk ka ngurruar t’i përgjigjet disa pyetjeve të shpejta.

albsig

Ajo ka thënë se politikani që ia bën gruaja “8 me 2” është kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

“Më vjen mirë”, – ka thënë Kazhani – “sepse ai ka dhe një grua të mençur dhe nuk na vjen asnjë e keqe”, – ka vijuar ajo.

Kazhani ka sqaruar se nuk është e vërtetë që në portalin e saj ajo i bën qoka Lalit Erit apo Edi Ramës. Sipas saj, ata prodhojnë lajm dhe ndaj pasqyrohen aty, por duke mos e fshehur dhe bindjen e saj të majtë.

Në kampin e PD-së ajo ka përmendur dy emra që sipas saj janë burrat më të mirë.

“I pari është Eduart Selami dhe që desha shumë të kishte sukses dhe një burrë tjetër në simbolikë”, – ka vijuar Kazhani, – “është Majlinda Bregu që e morën për grua, e trajtuan si grua dhe e nxorrën përjashta si grua”, – është shprehur ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img