Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Flet i lënduari në incidentin e Ersekës: Karrigia iu hodh Bashës por më kapi mua, isha ngjitur me të

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

537be38b31daecb10104f49f49187d0a

Fuat Mydini, 74-vjeçari që mbeti i lënduar nga incidenti në ersekë ka folur nga spitali duke pohuar se karrigia ishte drejtuar nga kryetari Basha por aksidentalisht kapi atë.

“ Isha i ulur në rradhën e parë pranë zotit Basha. Unë nuk kam asnjë lidhje me Liçon”, ka thënë qytari nga spitali pas deklaratave të kreut të Bashkisë së Ersekës i cili tha se Liço donte të qëllonte xhaxhain e tij dhe nuk kishte si objektiv kryetarin e PD. Fuat Mydini mësohet se tashmë është në gjendje të mirë shëndetësore.

Lexo edheArrestohet Suel Liço, Goditi Me Karrige Në Takimin Me Bashën Në Ersekë

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img