Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

Flet babai i Vladimir Gjutës dhe sqaron të vërtetën: Djali s’më ka dhunuar, po sajohet nga policia e shtetit

Lajme të ngjashëm

Babai i Vladimir Gjutës në një deklaratë për mediat ka dëshmuar se nuk është dhunuar nga djali i tij Vladimir Gjuta. Ai e quajti këtë skandal dhe u shpreh se  po shpiken gjëra të paqena nga policia e shtetit.

Ne po persekutohemi në mënyrë të padrejtë dhe e gjithë kjo lidhet me farmacinë e babit të Tahirit.

“Unë do ta shoqëroja djalin në shtëpi  pas një feste pasi  ishte në ‘arrest shtëpie’ ka thënë babai i Vladimir Gjutës.

Vllai i  Vladimirit gjithashtu ka deklaruar se të gjitha këto po krijohen për të prishur mardhënien e familjes tonë.

“Kjo nuk ka bërë vaki dhe nuk ka për të bërë kurrën e kurrës. Ky është skandal nga shteti.

Na kanë marrë në burg dhe na kanë trajtu si mos më keq. Kërkojmë që djali të dalë nga burgu.

Ne nuk na njeh vetëm Kuksi por e gjithë shqipëria, në familjen tonë nuk ka dhunë.

Babai jonë nuk ka pranuar në mënyrë kategorike që është ushtruar dhunë mbi të” ka thënë vëllai i Vladimirit.

Më shumë