Flasin miqtë, këngëtari i famshëm nuk do të ngjitet në skenë derisa djali 3 vjeçar të mposhtë kancerin

Publikuar tek: bota, më 18:33 11-11-2016 Flasin miqtë,  këngëtari i famshëm nuk do të ngjitet në skenë derisa djali 3 vjeçar të mposhtë kancerin

Këngëtari i famshëm Michael Buble ka thënë që nuk do të ngjitet më në skenë derisa i biri i tij tre vjeçar të shërohet plotësisht nga sëmundja e rëndë. Ai po ndjek kimio-terapinë për të luftuar kancerin në mëlçi,  cila do të zgjasë dhe  4 muaj.

Miku i tij këngëtari David Foster tha mbrëmë para të gjithëve se  41 vjeçari Buble nuk do të këndojë më derisa ai të jetë i sigurtë që i biri Noes të jetë shëruar plotësisht. 

3A11220900000578-3919778-Confirmed_Michael_Bubl_and_Luisana_Lopilato_s_son_Noah_3_has_bee-m-4_1478688607174.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kleriku iranian i thotë Donald Trump-it mos luaj me “bishtin e luanit”
Donald Trump nxjerr jashtë loje bashkëpunëtorin e fushatës, për transferimin e pushtetit zgjedh Pence »
Article Logic
Execution time: 0.012639045715332
array(1) { ["section"]=> string(107) "flasin-miqte-kengetari-i-famshem-nuk-do-te-ngjitet-ne-skene-derisa-djali-3-vjecar-te-mposhte-kancerin-59232" }