Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Flamur Noka: Rama ka një fallxhore në Greqi që e thërret për…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

26ec137177961e28154342aa5307e129

Ish-deputeti i PD, Flamur Noka ka ironizuar kryeministrin Rama me vetë batutën e tij drejtuar Kryemadhit, lidhur me fallin dhe fallxhoren, apo filxhanin.

Në një intervistë për Ora News Noka ka akuzuar qeverinë se e ka shkatërruar vendin dhe e kanë varfëruar atë.

Sipas tij, opozita po jep sinjalin që Shqipëria mund të kthehet në një vend të jetueshëm duke larguar qeverinë.

Noka: Kryeministri Rama ka një problem, ka një fallxhore në Greqi që e thërret për të parë fall. Por kjo punë nuk ka fall. Realiteti me fallin e fallxhoreve nuk janë asgjëkundi dhe nuk përputhen. Edi Ramën apo bandën e rilindjes po ta pyesësh në 3D kanë zhvilluar Shqipërinë. Sipas tyre kanë bërë atë që s’e ka bërë kush në 30 vjet, por në realitet e kanë varfëruar, e kanë shkatërruar, e kanë futur krimin thellë në palcë se ky vend është i pajetueshëm. Një nga sinjalet që po jep Lulzim Basha dhe opozita është se Shqipëria do të kthehet në një vend normal, i jetueshëm, ku shqiptarët të mos shohin më të ikin nga sytë këmbët, por më parë të përzënë ata që e bënë të pabanueshëm këtë vend.

Më shumë

spot_img
spot_img