Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Flamur Noka i bindur: Në Tiranë marrim 20 mandate, më pak nuk diskutohet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti i PD-së dhe njëkohësisht kandidat në listën e Tiranës për zgjedhjet e 25 prillit, Flamur Noka, u shpreh sot i bindur se partia e tij do të marrë 20 mandate në qarkun e Tiranës, ku në total janë 36.

Ai tha në “Frontline” se Rilindja është zero është e pashpresë, ndaj përpiqet të shtrëngojë situatën me komitetin e partisë që e quan komiteti teknik. Noka komentoi dhe takimet e PD me qytetarët, të sulmuara nga maxhoranca e cila deklaron se po shkelen masat kundër COVID-19.

Ish-deputeti demokrat deklaroi se këto takime tregojnë se ka shpresë tek opozita, ndërsa theksoi se PD synon më së pakti 20 mandate në Tiranë. 

“Numri që PD ka të sigurt në Tiranë, është numri 20. Të diskutosh për numra më poshtë 20 është si të luash me të paluajturën”, u shpreh ai.

Më shumë

spot_img
spot_img