Hapësire reklamuese

Sporti

Flamur gjigant dhe koreografi spektakolare, FSHF zbulon detajet për mbrëmjen magjike

Shkruar nga Newsbomb
Flamur gjigant dhe koreografi spektakolare, FSHF zbulon detajet për
Tirana dhe gjithë Shqipëria janë pushtuar nga emocionet e kualifikimit në Euro 2024. Kombëtarja shqiptare do të luajë ndaj Ishujve Faroe, një ndeshje ku do të jetë një festë e vërtetë. Në “Air Albania” do të jetë një spektakël i vërtetë, teksa do të dhurohet “shoë” sin ë fushën e lojës ashtu edhe në shkallët e stadiumit, të cilët do të jetë të mbushura plot. Jemi vetëm pak orë para startit të këtij takimi dhe FSHF-ja ka zbuluar detajet. “Bëhuni gati për festën ! Të gjitha detajet në , ̈ !”, ka shkruar Federata Shqiptare e Futbollit, teksa në foton e postuar jepën detaje për hyrjen e tifozëve në stadium, hapjen e një flamuri gjigant si dhe koreografia spektakolare nga kuqezinjtë.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by FSHF (@fshforg)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese