Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Flakët shkrumbojnë shtëpinë, zjarrfikësja mbërrin një orë me vonesë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0e1a87fa167d1ec0225e6a67a90890d5

Një shtëpi në Memaliaj është shkrumbuar nga flakët e zjarrit ditën e sotme.

Shtëpia e djegur ndodhet në lagjen nr.1 të qytetit dhe është në pronësi të shtetasit  Ramadan B.

 Zjarri ka shkrumbuar të gjitha pajisjet e shtëpisë,por fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Reparti zjarrfikës i Tepelenës, i cili ka ardhur 60 minuta me vonesë, është njoftuar nga zonja e shtëpisë, menjëherë pasi ka parë shkëndijën e zjarrit të rënë.

Ndërkohë  po hetohet për zbardhjen e shkakut të zjarrit. 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img