Flakë në ecje makina në Fier sot në mëngjes, policia në vendngjarje dhe zbulon shkakun paraprak

Publikuar tek: aktualitet, më 07:56 02-05-2017 Flakë në ecje makina në Fier sot në mëngjes, policia në vendngjarje dhe zbulon shkakun paraprak FOTO ILUSTRUESE

Një makinë është përfshirë nga flakët e zjarrit mëngjesin e sotëm.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:40, në lagjen "1 Maj" në Fier.

Sipas policisë mjeti ka marrë zjarr në ecje e sipër në pjesën e motorrit mjeti tip Volksëagen me targa AA 548 LZ në pronësi të shtetases R.O.  Në vendngjarje është dërguar zjarrfikësja dhe grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit. fatmirësisht nuk ka dëme në njerëz. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagosi me thikë bashkëfshatarin, policia e Vlorës zbulon autorin dhe e arreston (EMRI)
Çfarë ju premton moti sot »
Article Logic
Execution time: 0.012386083602905
array(1) { ["section"]=> string(100) "flake-ne-ecje-makina-ne-fier-sot-ne-mengjes-policia-ne-vendngjarje-dhe-zbulon-shkakun-paraprak-77137" }