Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022
spot_img

Fjolla Morinës i djegin makinën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fjolla Morinës, këngëtares kosovare i kanë djegur makinën tip BMW në qendër të Kosovës. Policia e Kosovës thotë për median se nga kjo ngjarje nuk ka të lënduar. Mësohet nga dëshmitarët e pranishëm, se Fjolla i ka thënë policisë së para disa kohësh e kanë kërcënuar në telefon. Makina BMW e Fjollës kushton rreth 50 mijë euro dhe policia kosovare po heton për ngjarjen.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img