Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Fjolla Morina thyen arrestin e shtëpisë, arratiset në drejtim të paditur

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8d78d5ee73bc5cdb03d31a88120d4f53

Këngëtarja Fjolla Morina ka thyer arrestin e shtëpisë dhe është arratisur pa lënë gjurmë.

Rastin e konstatoi një oficer i policisë, pasi vuri re se këngëtarja kosovare nuk ndodhej në banesën me qira në qytetin e Kukësit.

Nuk duhet nëse Fjolla Morina është larguar nga banesa për disa momente, apo ka vendosur të zgjedhë rrugën ekstreme për t’i shpëtuar drejtësisë.

Kujtojmë se Fjolla Morina u arrestua pasi u kap me dy pistoleta në çantë gjatë tentativës për të kaluar kufirin drejt Shqipërisë nga dogana e Morinës, e shoqëruar nga shoferi dhe biznesmeni Fisnik Syla me të cilin u martua pak ditë më parë.

Gjykata e Kukësit dha masën e arrestit në shtëpi, dhe këngëtarja mori me qira një banesë në Kukës, ku do të duhej të qëndronte të paktën deri në seancën e radhës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img