Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Fjolla Morina përfundon në spital, çfarë i ka ndodhur këngëtares? (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Ka qenë vetë kënëgtarja e cila ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet duke marrë serum në ambientet e spitalit. 

Ndërsa në nëj foto tjetër shihet vajza e saj, e cila i qëndron te koka, duke u kujdesur për të. 

Ende nuk dihet se çfarë i ka ndodhur këngëtares, e cila muajt e fundit është përballur me probleme me drejtësinë.

Më herët ajo u përfol dhe komentuar së tepërmi për shkak të ndarjes nga biznesmeni Fisnik Syla.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img