Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Fjolla Morina i dha fund martesës? Fisnik Syla reagon për herë të parë dhe habit me deklaratën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ditë më parë lajmi se Fjolla Morina dhe Fizkuk Syla mund ti kenë dhënë fund martesës së tyre “pushtoi” rrjetin.

Ky lajmi erdhi pasi u vu re se Fjolla dhe Fisniku kishin hequr njëri-tjetrin nga rrjetet sociale e madje kishin fshirë çdo foto që kishin bashkë.

Madje u vu re se Fisniku nuk ndiqte më as vajzën e madhe të Fjolla Morinës, Ledianën me të cilën gëzonte marrëdhënie mjaft të mira.

Pas këtyre thashethemeve Fjolla publikoi në rrjetet sociale një video teksa këndonte një këngë kun ë fokus ishte fjala “tradhti” dhe menjëherë ndjekësit filluan të aludojnë se marrëdhënia e çiftit është krisuar për shkak të tradhtisë.

Pas kësaj video ka ardhur dhe reagimi i parë i Fisnik Sylës i cili ka postuar një foto mbi të cilën shkruan “Pa filtra”, epo a ishte kjo një kunjë për Fjollën apo jo mbetet për tu parë.

7de1a96d b916 44d4 b360 cd535479a4ab

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img