Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Fjolla Morina humb njeriun e dashur: U prehsh në paqe, duart tona të lidhura…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ka humbur gjyshen.

Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale. Ajo ka postuar disa foto, ku shihet gjyshja e ndjerë me një tortë dhe Fjolla që e përqafon.

“Me këtë buzeqeshje do te mbajme mend gjithë jetën! U prehsh në paqe gjyshja ime e dashur. Ditëlindjen tënde nesër do ta festojmë pak me ndryshe. Duart tona të lidhura në momentet e fundit të jetës tënde nuk do t’i harroj kurrë”, shkroi Fjolla krahas fotos.

Më shumë

spot_img
spot_img