Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Fjolla Morina feston ditëlindjen në arrati, merr dhuratën e veçantë nga Fisniku dhe urimin më të ndjerë nga vajza… (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Fjolla Morina dhe bashkëshorti i saj Fisniku janë ndër çiftet më të komentuara në medien rozë pas martesës në ishujt Maldive pak javë më parë.

Këngëtarja ndau më ndjekësit nga ‘vendi përrallor’ disa foto nga ceremonia e kurorëzimit të martesës buzë detit.

Por sot është një ditë e veçantë për këngëtaren, pasi ajo feston ditëlindjen, ku mbush 42 vjeç, të cilat për Fjollën janë veçse numra.

Këngëtarja ka marrë mesazhe urimi dhe dhurata të ndryshme. Bashkëshorti Fisniku ka zgjedhur t’a urojë me anë të një pikture të bukur të cilën ia ka bërë dhuratë, ku shihet ai bashkë me Fjollën, me mbishkrimin: Gëzuar ditëlindjen jeta ime.

174450233 460099838601296 1765047954336608040 n

Një tjetër urim të veçantë  Fjolla e ka marrë nga vajza e madhe, e cila ka shkruar disa fjalë të ndjera në një postim në Instagram për nënën e saj:

“Mami, nuk mund të tregoj se sa e bekuar ndihem duke të pasur ty në jetën time. Ti ke qenë atje për mua në çdo ulje dhe ngritje timen. Më ke frymëzuar dhe motivuar që të jem përfaqësimi më i mirë i familjes sonë. Gëzuar ditëlindjen shembulli im! Tdon Maca jote mami”.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img