Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Fjeti në avion, Braçe tallet me Bashën: Gjumi i territ, boll bëre sikur…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9dc8184a31701c79de857a133df7fb0b

Vetëm pak pasi në media doli fotoja e kreut të Partisë Demokratike duke fjetur në avion, zëvendës-kryeministri Erion Braçe është tallur me të.

Braçe ka publikuar në Instagram foton e Bashës, ndërkohë që e quan të poshtër dhe të pashpirt dhe i kërkon të mos bëjë sikur nuk fle asnjëherë në krevat.

‘Njerez te poshter, te pashpirt;
#GJUMITERRIT!
Boll bete sikur nuk flini asnjehere ne krevat!
Dhe mos beni si te zhgenjyer nga
Revolucioni! Revolucioni vazhdon!’, shkruan zëvendës-kryeministri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img