Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Fjalimi i kësaj vajze të ‘çmend’, shikoni çfarë u thotë burrave shqiptarë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vajzë ka gjetur guximin dhe u ka “përplasur” burrave në fytyrë disa fakte që shqetësojnë vazhdimisht gratë shqiptare.

Ajo ka mbajtur një fjalim në mes të rrugës, ku përmes interpretimit të saj ka dhënë disa mesazhe se gruaja shqiptare nuk meriton të nëpërkëmbet në familje dhe në shoqëri. Për më tepër, klikoni videon dhe dëgjoni fjalimin e veçantë të kësaj vajze.

 

 

[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FAlbanianRecords%2Fvideos%2F10207464794252662%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true” ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img