Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

Fituesi i Big Brother konfirmon romancën me këngëtaren kosovare, kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Fituesi i edicionit të tetë të “Big Brother Albania”, Vesel Kurtishaj, ka bërë publike romancën e tij me këngëtaren kosovare Frosina Muji.

Ka qenë ai vetë i cili ka publikuar një foto përkraj bukuroshes brune, ku nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta të miqve të tyre.

Veseli po përflitej se do të ishte sërish pjesë e ekranit, kësaj here si banor i “Big Brother VIP”, por megjithatë, ai i mohoi këto zëra.

Pak ditë më parë në një fotografi të fundit të këngëtares, vëmendjen e mori pikërisht komenti i Veselit, i cili kishte komentuar një emoji zemre dhe çelësi, duke lënë të kuptohet se Frosina është vajza e cila ia ka rrëmbyer zemrën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesel Kurtishaj (@veselkurtishaj)

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img