Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Fituesi i “Big Brother” bie pa ndjenja në tokë gjatë transmetimit LIVE (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish banori i Big Brother 8, Vesel Kurtishaj gjatë transmetimit live të një emisioni në Kosovë ka rënë pa ndjenja në tokë.

Siç shihet edhe nga videoja e publikuar në rrjet, Kurtishaj teksa u ngrit nga vendi ku ishte ulur pati një shtrëngim në zemër dhe tentoi të mbahej tek moderator i emisionit dhe më pas ra përtokë.

Kurtishaj pasi u bë më mirë përmes një postimi në rrjetet sociale reagoi duke bërë me dije se ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

 “Shoqni, me falni shume qe ju kam shqetesu. Ke vetem moment qe su ndjeva mire. Jam mire e faleminderit shume per interesimin.“, ka shkruar ai.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img