Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Fitues në raundin e dytë të Kolegjit TESS? Ja si ta verifikoni dhe dokumentet që ju nevojiten (VIDEO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

19dd25a491aac0254073315b31ea9092

A jeni mes fituesve të raundit të dytë pranë Kolegjit të Lartë Profesional TESS? Verifikojeni menjëherë përmes portalit U Albania.

Mos harroni! Nga data 30 Shtator duhet të vini pranë sekretarisë mësimore me dokumentat si më poshtë për të bërë regjistrimin:

1. Fotokopje e kartës së identitetit ose pasaportës

2. Diploma e shkollës së mesme dhe çertifikata e provimeve të maturës (fotokopje e noterizuar)

3. Mandat – pagesa e tarifës së shkollës

Data: 30 shtator – 9 tetor 2020

Orari: Nga e hëna – në të shtunë, 08.00 – 16.00.

Për informacione shtesë na kontaktoni në: +355694000014 / +355694000113 / [email protected]

Suksese! 

Kolegji TESS është i vetmi Kolegj Profesional i Lartë i licensuar nga Ministria e Arsimit dhe akredituar nga ASCAL për programet e studimit Estetikë, Hair Artist dhe Make Up Artist.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img