Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Fituan “Big Brother 9”, Danjel dhe Fotini shëtisin rrugëve të kryeqytetit, por shihni detajin e veçantë (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img