Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

“Fituam bindshëm”, Peleshi pas fitores në Korçë: Ne kemi një derë të hapur për bashkëpunim, punojmë së bashku për Shqipërinë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Niko Peleshi ka dhënë një deklaratë për media menjëherë pas fitores në Korçë.

Ai ka falenderuar të gjithë ata që kanë votuar PS. Edhe Peleshi është shprehur i gatshëm për të bashkëpunuar me opozitën duke thënë se së bashku duhet të punojnë për Shqipërinë.

“Nuk pres dot më nuk më durohet më të ndajë me të gjithë qytetarët e Korcës, të gjithë Shqipërisë nga Arbensi, PS ka fituar bindshëm një fitore të rëndësishme në Korcë. PS ka fituar me rreth 10 mijë vota diferencë

Ka një votë qytetare e theksojë se fitorja 6 me 5, ne nuk kami një parti që e shpall fitoren si ngallnjim. Ne dimë të lexojmë cdo votë. Sapo fillon një mandate i rëndësihsmë në të gjithë. Fitorja ka emerin e qytetarëve.

Ne kemi një derë të hapur për bashkëpunim. Punojmë së bashku për shqipërinë dhe të ardhen e fëmijëve,” tha Peleshi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img