Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Fitorja e Kosovës dhe Shqipërisë, Meta: Urime Kuqezinjve dhe Dardanëve, na ngritët zemrat peshë!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas fitoreve të kombëtares së Shqipërisë dhe përfaqësueses së Kosovës në kulifikimet e EURO 2020.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, presidenti Meta ka uruar tifozeritë e të dy skuadrave dhe të gjithë shqiptarëve për fitoren e dyfishtë mbrëmjen e sotme.

Postimi i plotë:

Urime Kuqezinjve dhe Dardanëve! Na ngritët zemrat peshë sot me dy fitore të merituara dhe premtuese! Bravooo!

kosova.jpg

Më shumë


spot_img

spot_img