Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Fitorja e kandidatit shqiptar në Tuz, Berisha uron Nik Gjeloshajn

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

728db5b1dff66cc65e42dd0182b7e276

Ish kryeministri Sali Berisha përmes një mesazhi në rrjetet sociale ka uruar Nik Gjeloshajn, kandidatin e përbashkët të partive shqiptare që fitoi zgjedhjet në Tuz.

Berisha e cilëson si fitore historike, ndërsa i uron suksese.

Mesazhi i Berishës:

Nje urim te perzemert per zotin Nik Gjeloshaj, keshilltaret dhe zgjedhesit shqiptare te Tuzit!

Te dashur miq, ne votimin e djeshem ne Komunen e Tuzit qytetaret votuan per zotin Nik Gjeloshaj dhe keshilltaret e forcave politike te bashkuar shqiptare.

Me kete rast le te urojme se bashku kryetarit te ri, keshilltareve dhe zgjedhesve te Tuzit per fitoren e djeshme historike dhe suksese ne detyren e tyre. Urime! sb

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img