Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Fitoi ‘The Voice Kids’ në Belgjikë, Gala publikon këngën e parë në bashkëpunim me label-in ndërkombëtar (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gala, vajza e talentuar e artistit shqiptar Robert Aliaj ka fituar vendin e parë në “The Voice Kids” në Belgjikë mbrëmjen e djeshme.

Ajo erdhi në finale me këngët e famshme “Goodbye Yellow Brick Road” nga Elton John dhe “Make You Feel My Love” nga Adele, duke mahnitur me zërin e saj të vecantë.

Ditën e sotme, Gala ka publikuar këngën e saj të parë që titullohet “Contagious” dhe është nën emrin e label-it më të njohur në botë, Universal Music.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img