Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Fitoi betejën me COVID, Arbana Osmani takon të atin pas 3 javësh

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

affd6154b0d9a54f41a56989342b8990

Moderatorja Arbana Osmani ditën e sotme ka ndarë me ndjekësit një video ku shihet pranë babait të saj dhe zbuloi se ai ka qenë i infektuar me Covid-19.

Me anë të një postimi në ‘Instastory’ Arbana ka treguar se ka takuar pas 3 javësh të atin. Moderatorja në postimin e saj shprehet se babai i saj tani më është shëruar dhe se e ka kaluar infeksionin me simptoma të lehta.

“Ja u shërua nga Covid. S’je shumë keq, mirë je. Mirë je për bukuri. Mirë e kaloi dy javë na çmëndi. 20 ditë,” thotë Arbana në postimin e saj.

Screenshot_24.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img