Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Fiter Bajrami, Eranda Libohova mesazh të ndjerë për nënën e humbur: Sot më mungon më shumë se kurrë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8ff7ca5efcf51dad94222e23c2a917cd

Pak muaj më parë këngëtaret Irma dhe Eranda Libohova humbën njeriun e tyre më të shtrenjtë, nënën.

Ndërsa sot në një ditë të shenjtë për të gjithë besimtarët myslimanë, Eranda ka uruar Fiter Bajramin. Pikërisht në këtë festë, ajo ka dhënë edhe një mesazh prekës për nënën e saj që nuk jeton më.

“Kjo ishte dhe mbetet dashuria ime me e madhe❤️ #mami
Gezuar Bajramin! T’ju gjeje rrethuar me dashurine e te afermve tuaj❤️ Ka disa dhimbje qe nuk kalojne kurre..Ne dite te tilla si sot ishim mesuar te ishim bashke. Me mungon me shume se kurre kete here. Kujtoj qe kendonim ndonje here, benim humor bashke, e qeshura jote edhe sot me jep energji pozitive jo vetem per te perballuar jeten , po per t”i bere gjerat me durim , perkushtim, e per t”u dhene dashuri njerezve ! Gezuar…”, shkruan Eranda.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img