Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Fisnik Syla: Nuk dua të njihem si partneri i Fjollës, jam biznesmen i suksesshëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla mbeten dy prej personazheve më të komentuar në mediat rozë.

Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, Syla ka deklaruar ndër të tjera se nuk ka dëshirë të njihet si partneri i këngëtares, pasi është një biznesmen i suksesshëm.

albsig

spring

“Unë jam Fisnik Syla, unë njihem edhe më parë në portalet Belge, si një biznesmen i suksesshëm dhe si deputet në komunën ku jetoj dhe nuk kam qejf të njihem si partneri i saj”, është shprehur Fisniku.

Biznesmeni ka theksuar se nuk ruan më asnjë raport ose kontakt me këngëtaren.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img