Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Firmoset urdhri: Ja deri kur shtyhen operacionet kirurgjikale të planifikuara në QSUT dhe Sanatorium (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka firmosur sot urdhrin për shtyrjen e ndërprerjes së operacioneve kirurgjikale të planifikuara në QSUT dhe Sanatorium.

Afati është i papërcaktuar, deri në përfundimin e gjendje së pandemisë.

operimet.jpg

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar sot urdhrat e rinj për të shtyrë deri në përfundim të pandemisë lejimin e hapjes së aktiviteteve publike dhe jo publike, çerdheve, kopshteve e shkollave, apo dhe lëvizjen e qytetarëve.

Lexo edhe: Urdhri i fundit: Të gjitha institucionet arsimore, publike e private, mbyllur deri në fund të pandemisë (FOTO)

Lexo edhe: ZYRTARE, VENDIMI i ri i qeverisë: Ja deri kur do qëndrojnë mbyllur baret, restorantet dhe hotelet

Më shumë


spot_img
spot_img